Вести што го содржат тагот Мандалиниќ

Битолски дочек за Мандалиниќ

Вечерва во Струга се среќаваат Е. Пелистер и АЕК Атина

Прочитај повеќе

Нексе спрема одговор, трансфер бомба

На потписот на ППД Загреб со Вуко Борозан, Нексе спрема одговор со битолски шарм

Прочитај повеќе

Заврши една ера во Битола

Заминувањето на Мандалиниќ и Граџан заокружија една ера во битолскиот ракомет

Прочитај повеќе

Мандалиниќ и Мараш неизвесни за дербито

Битолчани се наоѓаат во лоша позиција во пресрет на новиот дуел со Вардар

Прочитај повеќе

И Хорват го „прескокна“ Мандалиниќ

Бекот на Е. Пелистер одново не е на списокот на Хрватска

Прочитај повеќе