Вести што го содржат тагот Ковид 19

Аце Станковски се бори со Ковид 19

Поранешниот репрезентативец и селектор на кадетската репрезентација веќе една недела се бори со подмолниот вирус

Прочитај повеќе

Татабања има 15 играчи позитивни на Ковид 19

Првиот противник на Е. Пелистер има 15 заразени ракометари

Прочитај повеќе

Доаѓа нов бран на хаос, на ред се квалификациите за ЕП 2022

Во исчекување сме на нов хаотичен бран на почетокот на ноември

Прочитај повеќе

Kристина Неагу е Ковид позитивна

Нов проблеми во Романија и во ЛШ

Прочитај повеќе

Супер лига замрзната 15 дена

И групата Б од Супер лигата е ставена во мирување 15 дена

Прочитај повеќе