Вести што го содржат тагот Е. Пелистер

Денеска Пелистер со нови тренери против Нексе, каде да гледате?

Денеска дебитираат Јовиќ и Шундовски, Пелистер го пречекува Нексе

Прочитај повеќе

Денеска Е. Пелистер против Берлин, каде да гледате?

Е. Пелистер денеска на гости на најдобриот тим во групата во Европската лига

Прочитај повеќе

Денеска игра Е. Пелистер, каде да гледате?

Битолчани денеска продолжуваат со натпреварите во Европската лига

Прочитај повеќе

Денеска игра Е. Пелистер, каде да гледате?

По бледиот старт на Вардар во СЕХА, Е. Пелистер има шанса да го поправи впечатокот на македонските екипи во ова натпреварување

Прочитај повеќе

Денеска Е. Пелистер игра во Шпанија, каде да гледате?

Петти натпревар за Е. Пелистер во Европската лига

Прочитај повеќе