Вести што го содржат тагот Гедбан

И Гедбан (ќе) си оди веднаш?

Претседателот на Адемар откри дека желба им е веднаш да го решат трансферот

Прочитај повеќе

Шамбери „краде“ од Монпеље

Голманот што требаше да дојде во Вардар, си најде нов клуб за следната сезона

Прочитај повеќе