Вести што го содржат тагот Крило

ОД ПЕТ НА ДВЕ: Уште едно десно крило замина од Загреб

Трето десно крило си замина од екипата на ППД Загреб

Прочитај повеќе

Екс играч на Металург оди во Спортинг

Српското крило се сели во топлите краишта

Прочитај повеќе

Барса ќе биде уште посилна од декември

Повреденото крило се враќа во тимот

Прочитај повеќе