Вести што го содржат тагот Атман

Павел Атман се раздели со ЦСКА

Поранешниот играч на Металург и на Вардар замина од рускиот вице-првак

Прочитај повеќе

Вести: Атман на терен, Лазаров поразен од ПСЖ...

Новости има од Павел Атман, Кирил Лазаров, Тони Херона...

Прочитај повеќе

Русите за СП се спремаат без Атман

Тимот на руската федерација се подготвува за настап на СП без некогашниот бек на Металург и на Вардар

Прочитај повеќе

Атман ќе командува со ЦСКА

Русите едногласно избраа капитен

Прочитај повеќе

Спартак Москва го претстави Атман!

Рускиот бек заминува од Вардар и веќе е член на Спартак Москва

Прочитај повеќе