Вести што го содржат тагот Стојановиќ

Стојановиќ одбра кадетски тим за Неделата на ЕХФ

Список на кадетски репрезентативци за пријателските натпревари со Хрватска

Прочитај повеќе

Нова акција на кадетите, познат тимот за дуелите со Романија

Кадетската репрезентација на Македонија, односно играчи родени 2004 и помлади ќе има нов тест

Прочитај повеќе

Кадетите одат на Шпаркасен Куп, тројца отпаднаа

Повредите спречија тројца кадети да патуваат за Германија

Прочитај повеќе

Раде Стојановиќ денеска ги прозива кадетите

Денеска прозива и селекторот на кадетите, Раде Стојановиќ

Прочитај повеќе

Преглед: Стојановиќ во Катар, Колстад настрада од новото правило

Се што пропуштивте да прочитата вчера, прочитајте денеска

Прочитај повеќе