Вести што го содржат тагот Шундовски

Здрахала го запре Шундовски во 1/4 финале

Ал Рајан на Звонко Шундовски стигна до 1/4 финалето на Емир Куп

Прочитај повеќе

Две од две за Шундовски во Катар

Втора победа за Шундовски во првенството на Катар

Прочитај повеќе

Бебешко доби отказ

Селекторот на Украина остана само со една „тезга“

Прочитај повеќе

Шундовски се раздели со Констанца

Македонскиот тренер се раздели со романскиот клуб

Прочитај повеќе