Вести што го содржат тагот Тест

Мечот ќе почне, а Полска уште чека резултати од тест

Веќе не е ни интересно, ни смешно. ЕП се претвори во пародија

Прочитај повеќе

Повторно негативни, Лазаров без проблеми за првиот избор

Добри вести од македонскиот табор, сите ракометари се негативни пред првиот меч

Прочитај повеќе

Играчите денеска на ново тестирање

По вчерашните лоши вести, денеска пред заминување, екипата на ново тестирање

Прочитај повеќе

Денеска е ден за Ковид тестови

Денеска е вториот задолжителен тест за Ковид

Прочитај повеќе

Откажан мечот со Израел, тројца позитивни кај гостите

Македонија и Израел нема да го одиграат вториот натпревар

Прочитај повеќе