Вести што го содржат тагот Савехоф

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Битолчани по реванш, Монпеље во трка со Вардар

Е. Работник денеска игра на домашен терен во Лигата на шампиони

Прочитај повеќе

Работник прокоцка пет гола предност и загуби

Сами се виновни за поразот, но дали беше оштетен Работник во последната акција на Швеѓаните?

Прочитај повеќе

Против најмладите за први ЛШ бодови

Битолчани денеска ќе играат против Савехоф во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Стартува Лигата на шампиони на ЕХФ

Денеска се игра првиот натпревар од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе