Вести што го содржат тагот Данило

Македонците негативни на рапид тестовите во Каиро

Првото тестирање мина без проблем, вечерва ќе бидат готови резултатите и од ПЦР тестовите

Прочитај повеќе

Брестовац: Групата не е лесна, но можеме до ЕП

Селекторот е оптимист дека ќе се пласираме на ЕП 2022

Прочитај повеќе

Брестовац: Победа од два разлика значи остварена прва цел

Идеално е да дадеме над 33 гола, но...

Прочитај повеќе

БРЕСТОВАЦ: Има денови кога едноставно не оди

Селекторот вина бара и кај себе и во екипата

Прочитај повеќе