Вести што го содржат тагот Корона

Барса е скептик дека ќе се игра Ф4 и првенство!

Тренерот на каталонскиот клуб изрази сомнеж дека се ќе биде во ред претстојната сезона

Прочитај повеќе

Мешков откажува настапи, Белгија сега е корона центар...

Мешков Брест не може во Полска, ЦСКА не можеше во Белорусија...

Прочитај повеќе

Ѓунѓеш се сомнева за меч во Скопје

Противникот на Бутел Скопје во квалификациите за Лига на Европа, е резервиран во поглед на тоа дека ќе се игра во Скопје

Прочитај повеќе

Поранешен голман на Атлетико пронајден мртов

Телото на поранешниот голман на Атлетико било пронајдено покрај река во близина на градот, а тестот за ковид бил позитивен

Прочитај повеќе

Ливриниќ тестирана, резултатот негативен!

Македонската ракометарка е негативна на вториот тест

Прочитај повеќе