Вести што го содржат тагот Корона

Стоилов е Ковид позитивен во Вардар

Капитенот на Вардар е Ковид позитивен

Прочитај повеќе

Норвешка не дозволи ракомет без карантин

Двете норвешки екипи без борба се предадоа во првото квалификациско коло од Лига Европа

Прочитај повеќе

Екс голман на Вардар скина лигаменти

Бразилката ќе паузира најмалку шест месеци

Прочитај повеќе

Кил не верува дека ЛШ ќе се игра во септември

Во Кил се скептични дека ЛШ ќе може да се игра во септември

Прочитај повеќе

Паника во Романија, позитивен делегат на Собранието

Романија одржа годишно Собрание, а еден од 143 делегати бил позитивен на К-19

Прочитај повеќе