Вести што го содржат тагот Корона

Прва лига ќе се игра турнирски

Прволигашите ќе играат турнирски место дома-гости

Прочитај повеќе

Вести: Големо засилувањe за Веспрем, Горење е во карантин...

Веспрем доби огромно засилиување, Горење е последниот тим што заврши во карантин...

Прочитај повеќе

Келце замина во самоизолација

Полскиот тим мора да седи дома додека не дојде време за тестирање

Прочитај повеќе

Корона во Влчеа, позитивен и екс играч на Металург

Три позитивни случаи на Ковид во редовите на шампионот на Романија

Прочитај повеќе

Здивнаа Пешевски и Штутгарт - негативни се

Пешевски и соиграчите можат да здивнат

Прочитај повеќе