Вести што го содржат тагот Пранди

Пранди излезе од болница, за две недели на терен

Десет дена откако беше избоден со нож

Прочитај повеќе

Елохим Пранди избоден со нож!

Страшни информации стигнаа од Франција

Прочитај повеќе

Се повреди новата ѕвезда на ПСЖ

Новиот играч на ПСЖ ќе го пропушти јуниорскиот мундијал во Шпанија

Прочитај повеќе