Вести што го содржат тагот Неготино

Неготино слави Супер лига

Вардар Неготино го доби најважниот меч сезонава

Прочитај повеќе

Неготинци доминираа над Младост

Се очекуваше дерби, но на теренот не беше така

Прочитај повеќе

Денеска се игра дерби во Неготино

Денеска се игра големото дерби во Неготино, гостува екипата на Младост 1977 Богданци

Прочитај повеќе

Проект Вардар Неготино: Ангелов на помош во Тиквешијата

Познатиот македонски голман доаѓа на помош во Неготино

Прочитај повеќе

Битката за Супер лига, во Неготино

Од Неготино во Супер лига

Прочитај повеќе