Вести што го содржат тагот Куп на Романија

Шок за скапиот ЧСМ Букурешт

Глориа Бузау е победникот на Купот на Романија

Прочитај повеќе

ЧСМ Букурешт освои еден пехар

Романскиот шампион на крајот остана да се радува само на победа во Националниот Куп

Прочитај повеќе