Вести што го содржат тагот Ракометари

РНЛ. Опасноста помина, карантинот - не

Поминаа две недели откако на играчите на РНЛ им беше детектиран Ковид 19

Прочитај повеќе

ФОТО: Три ракометни свадби викендов

Ракометарите се изнаиграа викендов... по свадби

Прочитај повеќе

Дружење со ракометарите пред големата пресметка

Ракометарите беа гости на „Ребека накит“, партнер на РФМ

Прочитај повеќе