Вести што го содржат тагот Диви

ВИДЕО: Кога Диви ќе „здиви“

Легендарниот македонски голман Петар Ангелов Диви го оправда својот прекар на натпреварот со Радовиш

Прочитај повеќе

Нова кариера: Диви Ангелов стана угостител

Нова кариера за македонскиот голман

Прочитај повеќе

Петар Ангелов - Диви доби тренерска лиценца

Прославениот македонски голман има зелено светло да води екипа во Супер лига

Прочитај повеќе

Диви: Внимавав, почитував мерки, но...

Голманот на Т. Пролет е позитивен на Ковид 19

Прочитај повеќе

Скопјани со големо засилување: Диви ќе брани во Пролет

Легендарниот македонски голман се договори со скопскиот суперлигаш

Прочитај повеќе