Вести што го содржат тагот Сагосен

Аларм во Кил: Се повреди Сагосен!

Норвешкиот ас не го доврши мечот со Хамбург

Прочитај повеќе

Хансен ги брка Лазаров и Сагосен

Кај Смитс отпадна од трката поради Ковид, но друго познато име сега е во игра

Прочитај повеќе

Норвешка прекина 24 годишен пост

Запрен е рекордот на Шпанија од 17 победи по ред

Прочитај повеќе

Колкава е платата на Сагосен

Колстад во најмала рака ќе ја израмни платата што Сандерс Сагосен ја добива во Кил

Прочитај повеќе

Бидна: Сагосен се појави во Колстад

Презентирани шест мега засилувања за норвешкиот тим

Прочитај повеќе