Вести што го содржат тагот Мортен Олсен

Бабиќ го смести и Mандалиниќ во тимот

Жељко Бабиќ го смести и Стипе Мандалиниќ во составот за вечерашниот меч

Прочитај повеќе

Хановер го продаде Олсен

Данскиот плејмејкер си оди од Германија

Прочитај повеќе

Хановер го задржа златниот Данец

Противникот на Е. Работник и следната сезона ќе го има истиот организатор на игра

Прочитај повеќе