Вести што го содржат тагот Кулеш

Кулеш доби билет во еден правец

Белорускиот бек нема да биде дел од екипата на Келце следната сезона

Прочитај повеќе

Место Вардар го одбра Келце, но, сега му се смешка трансфер лист

Белорускиот џин е блиску до место на трансфер листата во Келце

Прочитај повеќе

СКА Минск жали што не влегле во СЕХА

Ако игравме во СЕХА, немаша да ги загубиме сите играчи - вели поранешниот директор на Минск

Прочитај повеќе