Вести што го содржат тагот Работник

Чист пораз на Е. Работник, Манасков го разби Спартак

Битолчани не можеа да се носат со Белорусите

Прочитај повеќе

Работник запиша нов пораз во ЛШ

Познато сценарио, во кое Работник има шанса за бод или победа, но губи на крајот

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Е. Работник, Келце со Веспрем, Металург со Охрид, Пролет со Бутел

Денеска се игра Лига на Шампиони и македонска Супер лига

Прочитај повеќе

Падна и ПСЖ, Келце се спаси, Кил останува главен мангуп

Денеска ќе се комплетира петтото коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Mитревски ја одбрани првата ЛШ победа на Работник

Прва победа за Е. Работник во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе