Вести што го содржат тагот Работник

СЕХА: Новa драма и пораз на Е. Работник во финишот

Е. Работник уште еднаш остана со празни раце откако имаше пет гола предност во текот на мечот

Прочитај повеќе

Е. Работник со проверени сили во Финска

Потврдени составите за денешниот натпревар

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Битолчани по реванш, Монпеље во трка со Вардар

Е. Работник денеска игра на домашен терен во Лигата на шампиони

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Најубавиот гол, во мрежата на Е. Работник

Најдобрите моменти од седмото коло

Прочитај повеќе

Крај на сезоната за играч на Е. Работник

Босанскиот интернационалец нема да заигра оваа сезона

Прочитај повеќе