Вести што го содржат тагот Работник

Работник денеска стана Пелистер

Завршија административните процедури. Е. Работник од денеска е Е: Пелистер

Прочитај повеќе

Писонеро во Работник, Алушовски во Вардар?

Ќе ги сменат ли тренерите двете македонски екипи во СЕХА

Прочитај повеќе

Е. Работник кон Вардар или Веспрем

Се ближи крајот на првиот дел од СЕХА

Прочитај повеќе

Загреб ги однесе бодовите од Битола

Битола виде уште една драма, но овој пат ППД Загреб беше посреќен тим

Прочитај повеќе

Се споија битолските екипи, го добивме Еурофарм Пелистер

Официјализирана фузијата на Еурофарм Работник и Пелистер

Прочитај повеќе