Вести што го содржат тагот Песна

ВИДЕО: Химната за СП Полска и Шведска 2023

Химната на мундијалот во Полска 2023

Прочитај повеќе

Се снима навивачка химна за ЕП 2022

Денеска почнува снимањето на спот за навивачката химна за ЕП 2022

Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Екс претседател на РФМ сними спот

Поранешниот претседател на РФМ и на Кометал Ѓ. Петров, сними свој сингл

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Официјалната песна за СП Германија и Данска

Официјалната песна на СП Германија и Данска

Прочитај повеќе