Вести што го содржат тагот Прес

Стоилов: Некој ќе плаче, се надевам Карачиќ

Прес конференција на Вардар пред мечот со Келце

Прочитај повеќе

Карачиќ: Овие момци имаат срце, треба да останат запишани во историја

Прес конференција по натпреварот

Прочитај повеќе

Парондо: Ќе има голема борба, се надевам на победа

Прес конференција на Вардар пред дуелот со Веспрем

Прочитај повеќе

Червар во конфликт со ППД Загреб

Се разжешти ситуацијата во ППД Загреб по заминувањето/смената на Лино Червар

Прочитај повеќе