Вести што го содржат тагот Прес

Лазаров: За неколку години ќе играме скандинавски ракомет

Прес конференција на македонската ракометна репрезентација пред заминување на Светско првенство

Прочитај повеќе

Ден поблиску до мечот на „Сите Ѕвезди“

Спектаклот „Сите ѕвезди“ промовиран и со прес конференција

Прочитај повеќе

Мукаетов: Бевме место каде што сите сакаа да бидат

Завршна прес конференција за ЕП 2022

Прочитај повеќе

Валтер: Престанавме да играме, загубивме ритам

Битолчани не стартуваа како што посакуваа

Прочитај повеќе

Охрид ќе атакува на излез во Европа

Прес конференција на Охрид по заокружувањето на играчкиот кадар за следната сезона

Прочитај повеќе