Вести што го содржат тагот Сара Ристовска

ЛШ: Сара Ристовска го има најубавиот погодок

Македонската ракометарка во изборот на ЕХФ

Прочитај повеќе

Ристовска без финале, ЦСКА елиминирана

Рускиот тим беше надигран и елиминиран во полуфиналето на ЛШ

Прочитај повеќе

ЦСКА ја олабави конкуренцијата на Ристовска

Една екс вардарка си оди од екипата на ЦСКА Москва

Прочитај повеќе

Ристовска доби договор и конкуренција

Руска репрезентативка доаѓа во клубот од Москва

Прочитај повеќе

Ристовска во цивилка на првиот тренинг на ЦСКА

Ристовска стигна во Москва, но без багаж

Прочитај повеќе