Вести што го содржат тагот ГОГ

ВНИМАНИЕ ОБЛОЖУВАЧИ: ГОГ ќе игра „едно“ полувреме

На ГОГ не му одговара победа во Манхајм

Прочитај повеќе

Голема победа за Е. Пелистер

Пелистер дојде до важни бодови и е на чекор до пласман во елиминациите на Европската лига

Прочитај повеќе

Без Мандалиниќ и Кушан против ГОГ

Битолчани ославбени за пресметката со данскиот клуб

Прочитај повеќе

Сегед го пројде Вардар на табелата

Унгарците вечерва дојдоа до втората победа во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Болен пораз на Е. Пелистер

Битолчани беа блиску до бод, па и два бода во Данска, на крајот останаа со празни раце

Прочитај повеќе