Вести што го содржат тагот Јуниор Кисела Вода

Јуниор Кисела Вода на меч до Супер лига

Јуниор Кисела Вода го комплетираше триото екипи што се борат за двете места во Супер лигата

Прочитај повеќе

Отворена битка за бараж: Дербито без победник

Прва лига, плеј оф

Прочитај повеќе

ПРВА ЛИГА ПЛЕЈ ОФ: Јуниор го предизвика Работнички

Скопскиот тим со победа го отвори шестото коло во Првата Плеј Оф лига

Прочитај повеќе

Јуниор Кисела Вода со „десетка“ за три бода

Премиерата на третото коло во Плеј оф лигата, во знакот на Јуниор Кисела Вода

Прочитај повеќе

Јуниор К. Вода го шокираше Работнички

Куп на Македонија: 1/8 финални групи

Прочитај повеќе