Вести што го содржат тагот Пренос

Денеска се игра во Љубљана: Што ќе гледате на МТВ

Денеска се играат првите натпревари од Главната рунда на ЕП

Прочитај повеќе

Денеска игра Македонија, каде да гледате?

Последен натпревар на Македонија од прелиминарниот дел од првенството

Прочитај повеќе

Денеска игра Македонија, каде да гледате?

ТВ преноси ќе има и од Скопје и од Подгорица

Прочитај повеќе

Вечерва: Агуаш Санташ - Е. Пелистер, каде да гледате?

Вчерва ќе можете да го следите вториот дуел на Е. Пелистер во Европската лига и плус уште некој натпревар

Прочитај повеќе

Викендов се игра Супер лига, каде да гледате?

Денеска и утре се игра првото коло од вториот круг, односно осмото коло од машката Супер лига

Прочитај повеќе