Вести што го содржат тагот Изјави

Стоилов: Се навикнуваме без Кире

Прес конференција по натпреварот Словенија - Македонија

Прочитај повеќе

Шишкарев: Игравме против седум Црногорки и двајца Швеѓани

Сергеј Шишкарев со речник без респект за противникот

Прочитај повеќе

ИЗЈАВИ: Металург и Адемар задоволни со бод

Каденас незадоволен од судиите, Димитриоски задоволен со бод...

Прочитај повеќе

Поповиќ: Ни требаат квалитетни натпревари и противници

Прес конференција по натпреварот Висла - Металург

Прочитај повеќе

Алушовски: И тажен и среќен во исто време

Прес конференција по мечот Вардар - ПИК Сегед

Прочитај повеќе