Вести што го содржат тагот Врањеш

Врањеш ги врати Сташ и Себастијан Скубе во репрезентација

Љубомир Врањеш враќа отпишани асови во репрезентацијата на Словенија

Прочитај повеќе

Врањеш нов селектор на Словенија?

Словенечките медиуми веќе го „промовираа“ Швеѓанецот за наследник на Веселин Вујовиќ

Прочитај повеќе

Врањеш доведе екс репрезентативец

Љубомир Врањеш конечно брцна во џебот на Кристијанштад

Прочитај повеќе

Беа шампиони, потоа го донесоа Врањеш за тренер

Стариот шампион со новиот тренер не стигна ни до финалето

Прочитај повеќе

Врањеш „летал“ на српска слава

Додека медиумите шпекулираа дали ќе слета во Мешков Брест, Врањеш слета на слава во Белград

Прочитај повеќе