Вести што го содржат тагот Колев

Марјан Колев на повторно зад кормилото

Марјан Колев на нова задача, ќе води машки тим од третата француска лига

Прочитај повеќе

Колев и обезбеди опстанок на Ница

Македонскиот тренер со чиста совест ќе си замине од кормилото на францускиот клуб

Прочитај повеќе

Марјан Колев: Не сум оптимист дека брзо ќе се вратиме

Македонскиот тренер, од Франција очекува следниот шампионат да биде најчувствителен досега

Прочитај повеќе

Колев ја купи „новата“ Лакрабер

Ница доби големо засилување на позицијата десен бек

Прочитај повеќе

Колев влезе во серија победи

Важна гостинска победа на Ница предводена од Марјан Колев

Прочитај повеќе