Вести што го содржат тагот Барса

Динамо пак на шопинг во Барса

Египетскиот бек сега е цел на Пасквал за неговиот романски проект

Прочитај повеќе

Шоуто почнува: Кил против ПСЖ, Барса против Флензбург

Следното во ЛШ е 1/4 финални елиминации

Прочитај повеќе

ПСЖ го краде Дика Мем од Барса

Можни се поголеми трансфер промени што значително ќе го осланат каталонскиот клуб

Прочитај повеќе

Фабрегас сака во Веспрем

Францускиот пивот најави заминување од Барса

Прочитај повеќе

„Противник“ на Е. Пелистер со засилување од РНЛ

Сенегалецот по Барса и РНЛ, оди на пониско ниво

Прочитај повеќе