Вести што го содржат тагот Барса

Кил го краде Перез де Варгас од Барса!

Германскиот клуб во обид да донесе врвен голман

Прочитај повеќе

Барса крунисана уште во април

Каталонците слават 30 шампионска титула во првенството на Шпанија

Прочитај повеќе

Барса крати буџет, ништо од Каралек!

Европскиот шампион ќе купува ефтини играчи

Прочитај повеќе

Кој клуб е прв за потписот на Циндриќ?

Си оди од Барса, но каде ќе заврши

Прочитај повеќе

Барса се ослободува од Циндриќ!

Ситуацијата со неговите повреди се чини безизлезна за потребите на Барса

Прочитај повеќе