Вести што го содржат тагот Е. Работник

Битолчани одбраа нокаут меч со Вардар!

Е. Работник, одбра да игра против Нексе и Вардар

Прочитај повеќе

Веспрем поразен во Шабац

Унгарците играа со вториот тим, а сметката ќе стигне во Битола

Прочитај повеќе

Веспрем си доби реванш, Е. Работник без шанси

Веспрем му се реваншираше на Работник за поразот во Битола

Прочитај повеќе

За каква оценка одработи Стевче Алушовски?

Е. Работник вчера го смени тренерот Стевче Алушовски

Прочитај повеќе

Се разделија Е. Работник и Алушовски

Битолчани ќе бараат нов тренер за продолжението на сезоната

Прочитај повеќе