Вести што го содржат тагот Рехабилитација

Миркуловски се врати на терен

Репрезентативниот бек ја санираше повредата и денеска можеби ќе го видиме и на терен

Прочитај повеќе

Хендикеп за КЛ7, се повреди Џигероски

Јуниорскиот репрезентативец ќе паузира подолго време, можеби и до крајот на сезоната

Прочитај повеќе

Долгот на Целје е нула евра!

Кризата во Целје и официјално заврши

Прочитај повеќе