Вести што го содржат тагот Пивот

Полесно за Металург: Џинот си замина од Тулулз

Највисокиот играч во ЛЕ си замина од Тулуз

Прочитај повеќе

Еурофарм Пелистер го промовираше Мараш

Битолчани официјалзираа дека десниот бек Мараш е нивни нов играч

Прочитај повеќе

Металург донесе засилување од Мешков Брест

Второ големо засилување доаѓа во „Автокоманда“

Прочитај повеќе

Пешевски (о)станува столб на Штутгарт

Штутгарт нема да му го продолжи договорот на Мануел Шпет

Прочитај повеќе

Српскиот пивот се реши за пензија

Реши предвреме да ја заврши кариерата

Прочитај повеќе