Вести што го содржат тагот Пивот

Ќе си личат Вардар и Е. Пелистер, руски пивот и во Скопје

Слични тимови градат двата најдобри македонски клуба во пресрет на следната сезона

Прочитај повеќе

Голем удар за Барса пред 1/4 финалето на ЛШ

Францускиот линиски играч мораше на операција

Прочитај повеќе

Руски пивот доаѓа во Е. Пелистер

Руски пивот следната сезона во Битола

Прочитај повеќе

Барса остана само со еден пивот

Голем проблем има каталонскиот клуб

Прочитај повеќе

Полесно за Металург: Џинот си замина од Тулулз

Највисокиот играч во ЛЕ си замина од Тулуз

Прочитај повеќе