Вести што го содржат тагот Изјава

Пролет потпиша со тројца кадетски репрезентативци

Т. Пролет продолжи договори со тројца перспективни играчи од својот погон

Прочитај повеќе

Лазаров: Имаме многу работа пред нас ѝ се извинувам на публиката

Македонија не беше фаворит, но и порази од по десет гола разлика не беа очекувани

Прочитај повеќе

Митревски: Не сме толку слаби за да губиме по 10 гола разлика

Настапот на Македонија на СП во Краков е нешто што треба да се анализира

Прочитај повеќе

Лазаров: Не покажавме карактер, тоа мора да се промени

Прес конференција по натпреварот со Холандија

Прочитај повеќе

Манасков: Очигледно, немаме квалитет

Тешко го доживеа поразот од Холандија

Прочитај повеќе