Вести што го содржат тагот Засилување

Прво засилување за Аеродром

Скопскиот тим се екипира за следната сезона

Прочитај повеќе

Охрид доведе српски пивот

Охрид доведе српски пивот

Прочитај повеќе

Црногорски бек доаѓа во Вардар

Поранешен играч на Металург е ново засилување за црвено-црните

Прочитај повеќе

Французин го засилува Е. Пелистер!

Битолчани имаат нов ракометар. Доаѓа од Франција

Прочитај повеќе

Мешков доведе српски бек

Белорусите купија играч среде сезона

Прочитај повеќе