Вести што го содржат тагот Состав

Дали е Вардар 40% посилен од лани?

Кој дојде, кој замина и како изгледа тимот на Вардар за следната сезона?

Прочитај повеќе

СОСТАВ: Како ќе изгледа Вардар следната сезона!

Вардар го претстави составот што треба да е 40 % посилен од ланскиот

Прочитај повеќе

Лазаров одбра тим за контролите со Србија

Македонија со „Б“ тим ќе ги одигра двата контролни натпревари со Србија во јуни

Прочитај повеќе

Вегар и Радовиќ заминуваат, со другите ќе се разговара

Е. Пелистер се прегрупира за следната сезона

Прочитај повеќе

Лазаров и денеска на терен, две измени пред Швајцарија

Последен меч од квалификациите за ЕП 2022

Прочитај повеќе