Вести што го содржат тагот ЧСМ

Уште една екс вардарка во ЧСМ Букурешт

ЧСМ Букурешт следната сезона ќе има нов играч на позицијата лево крило

Прочитај повеќе

Сонце со заби за ЧСМ Букурешт

ЧСМ ја прокоцка шансата за шампионска титула

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Големо дерби во женската ЛШ

Денеска се игра големо дерби во женската Лига на шампиони

Прочитај повеќе

ВРТЕЛЕШКА НА НАЈЈАКО: ЧСМ остана без тренер

ЧСМ руши сопствени рекорди, нов тренер а уште не почнала ЛШ

Прочитај повеќе

Фијаско на ЧСМ Букурешт

Шок за најскапиот тим во Романија

Прочитај повеќе