Вести што го содржат тагот Зоран Кастратовиќ

Kастратовиќ и Металург се разделуваат

Неочекувани проблеми за македонскиот клуб во пресрет на дуелот со Горење во ЕХФ Куп

Прочитај повеќе

РК Аеродром и Андрејева со летен камп годинава

Аеродром летово ќе се приклучи на школите што имаат и свои летни кампови

Прочитај повеќе

Зоран Кастратовиќ: Анализа СП - Бахреин

Анализа на Зоран Кастратовиќ на репрезентацијата на Бахреин, вториот противник на Македонија на СП

Прочитај повеќе

Нова понуда за Кастратовиќ

Зоран Кастратовиќ го одработе договорот со Иран. Сега треба да потпише нов

Прочитај повеќе

Кастратовиќ налета на Катар

Азиски Игри, тежок пораз на Иран

Прочитај повеќе