Вести што го содржат тагот Португалија

Втор пораз од Португалија, но ЕП не е доведено во прашање

Македонија очекувано поразена, останува да ги одработи квалификациите и да се спрема за ЕП

Прочитај повеќе

Денеска игра Македонија, каде да гледате?

Денеска завршува четвртото коло од квалификациите, по што многу работи ќе станат појасни

Прочитај повеќе

Македонија загуби,но одигра борбен меч до последен момент

Македонија и Португалија го одиграа првиот натпревар од квалификацискиот двомеч за пласман на ЕП 2024

Прочитај повеќе

Македонија - Португалија, каква е реалноста за денешниот меч?

Македонија вечерва ќе игра со екипа што е изразит фаворит

Прочитај повеќе

Денеска игра Македонија, каде да гледате?

Денеска ќе можете да гледате неколку ракометни натпревари од квалификациите за ЕП 2024 и ЕХФ Еуро Куп

Прочитај повеќе