Вести што го содржат тагот Здрахала

Здрахала го запре Шундовски во 1/4 финале

Ал Рајан на Звонко Шундовски стигна до 1/4 финалето на Емир Куп

Прочитај повеќе

Петро-доларите помили од Металург и Европа

Чекиот бек следната сезона ќе му прави проблеми на Звонко Шундовски

Прочитај повеќе

EП 2020: Важен играч ѝ се врати на Чешка

За прв пат сезонава на терен излезе репрезентативецот на Чешка

Прочитај повеќе

Здрахала потпиша за Висла Плоцк

Потврден трансферот на најдобриот стрелец на ЕП

Прочитај повеќе