Вести што го содржат тагот Сегед

ПИК Сегед секој ден носи нов играч

Секој ден, нов трансфер во ПИК Сегед

Прочитај повеќе

ПИК Сегед носи нов Шпанец во тимот

ПИК Сегед составува тим за следната сезона

Прочитај повеќе

Дејвис го „откачи“ Пик Сегед

Унгарците имаат тренер за 2024, но немаат тренер за до 2024

Прочитај повеќе

Топ вести: Веспрем е кошмарот на Сегед, хаос на врвот во Бундеслигата...

Селектирани најинтересните вести од ракометниот викенд

Прочитај повеќе

Ништо од Талант, ПИК Сегед прави нова шема

Сегед се откажа од ангажман на Талант Душебаев

Прочитај повеќе