Вести што го содржат тагот Сегед

ВИДЕО: Шокантниот финиш во Веспрем

Сегед на гости кај Веспрем ја одбрани шампионската титула

Прочитај повеќе

Флензбург без два бека против Сегед

Германците вечерва во Унгарија ќе бранат четири гола предност

Прочитај повеќе

Милосављев и Илиќ позитивни во Србија

Не стивнува жариштето во Србија

Прочитај повеќе

Сегед ја распродаде новата арена за 17 минути

Во следното коло, Кил ќе гостува во Унгарија, а таму го чека пекол

Прочитај повеќе

Вардар запиша петта нула во ЛШ по ред

Петти пораз на Вардар по ред во ЛШ

Прочитај повеќе